Mooi vintage porseleinen parfumlampje in de vorm van een herdershond. In een gaatje bovenop de schouder van de hond kan een geurende vloeistof worden gegoten, door de warmte van het lampje in de buik van de hond gaat de vloeistof verdampen en geeft zo de geur af.
*In zeer goede staat geen beschadigingen, lampje werkt
*Afmetingen:20X 9X 14 CM
Deze mooi bewerkte verzilverde antieke kandelaar
is te gebruiken voor 1 kaars of met het opzetstuk voor 5
kaarsen.Dus eigenlijk krijgt u 2 kandelaars !Een mooi
stukje antiek die ook voor de brocante inrichting erg
decoratief is
* Van begin 1900
* Afmetingen: voor 1 kaars: 25,5 cm hoog, 5-armig 36 cm
hoog
* Doorsnee van de armen 29 cm
* In zeer goed staat
Antiek metalen koetslantaarn van de Engelse firma Veritas uit Londen.Met rood glaasje.
Midden/eind 19e Eeuw.In goede gebruikte staat, glaasjes zijn nog heel.
*Afmetingen:
*Gemeten tm opstaand handvat ± 36 cm >br>
*diepte ± 14 cm
*Breedte: ± 11.5 cm
Een schatje dit Victoriaanse(rond 1900)glazen waxinelicht houdertje. Aan het bovenrandje zijn wat schimpjes van het glas af en het glaasje is aan de bovenkant niet helemaal recht, hieraan is goed te zien dat het om een oud glaasje gaat
-9.5cm hoog
-Doorsnede boven 6,0cm
-Doorsnede onder 3,5 cm
Deze antiek metalen kaarsensnuiter heeft een mooi naar de hand gevormd handvat.Het kapje werd over de vlam gehouden om zo de vlam te doven.In goede staat.
Paar kandelaars die duidelijk de strakke lijnen uit de art deco periode laten zien. De kandelaars zijn van kunststof en hebben een bruin beetje gemarmerde look
*Afmetingen:
*8 cm hoog, doorsnede voet 6 cm, doorsnede kaarsouder 3 cm(buitenrand)